Czy premiery czerwca odciągną nas od wypoczynku przy pięknej pogodzie? Wiele wskazuje na to, że nie.

Kiedy robiliśmy przegląd polskich gier w 2017 roku, wszystko zapowiadało się wspaniale. Mamy jednak czerwiec i oprócz Beat Cop oraz 911 Operator trudno znaleźć jakieś większe sukcesy. Zdecydowanie przeważają rozczarowania – Husk, Sniper: Ghost Warrior 3, Inner Chains, itd. Czy w czerwcu wreszcie polscy twórcy nieco się odbiją? Oby, bo w tym miesiącu czeka nas jedna z najważniejszych tegorocznych premier. Oprócz tego niewiele jednak będzie się dziać. Może wreszcie nadrobię zaległości i coś zrecenzuję.


Get Even – The Farm 51

Powtarzać się nie będę, bo o Get Even pisałem już w premierach maja. Ze względu na zamach w Manchesterze Namco Bandai zdecydowało jednak o przesunięciu daty premiery na 23 czerwca. Grę już ogrywamy, a więc o recenzje nie musicie się martwić.

Premiera: 23 czerwca
Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Kholat – IMGN.pro

Pół miliona sprzedanych egzemplarzy to wynik nie tylko bardzo imponujący, ale i na pewno nie ostateczny. Kholat po pojawieniu się na PC i PS4 trafi w tym miesiącu na Xboksa One. Szkoda, że to tylko port, a nie ulepszona wersja poprawiająca niedoskonałości oryginału. Tych niestety było kilka, chociaż mimo wszystko nadal jest to dosyć interesujący i nietypowy horror. No i może niedługo doczeka się zapowiedzi kontynuacji. Takie przynajmniej mamy przeczucia.

Premiera: 9 czerwca
Platformy: Xbox One

Dużo tego nie ma, ale zawsze po drodze pojawia się jeszcze sporo drobnicy. Przykładowo w podsumowaniu maja nie wspominałem o Oh… Sir: The Hollywood Roast na PC i mobilki oraz Oh… Sir: Insult Simulator na PS4 (na Xbox One już niedługo), ponieważ wtedy jeszcze nie znaliśmy dat premier. Na niespodzianki, chociażby małe, możemy więc liczyć. Mimo wszystko czerwiec będzie raczej miesiącem nadrabiania zaległości. To dobrze, bo kupka wstydu urosła ostatnio zbyt mocno.

Comments

comments