Po całkiem ciepłym przyjęciu wersji na PlayStation 4 ekipa z łodzi przygotowała edycję dla fanów wirtualnej rzeczywistości. 

Bound będzie również pierwszą polską produkcją, która trafi na PlayStation VR, w dodatku już w czwartek, czyli w dniu światowej premiery urządzenia. Na ten moment nie przypominam sobie innej rodzimej produkcji, która oficjalnie zmierza na gogle Sony. Gra oczywiście od jakiegoś czasu jest już dostępna i można w nią zagrać „normalnie”, tj. bez VR. Zdecydowanie warto.

Jeśli ktoś już posiada Bound i planuje kupno PlayStation VR, ekipa Plastic ma dobrą wiadomość. Wersja na gogle to nie osobny produkt, a darmowa aktualizacja. Nie trzeba więc drugi raz kupować tej samej gry.

Przy okazji polecam najnowszy odcinek Przegranych, w którym Michał Staniszewski, szef studia Plastic, opowiada o rynku VR, między innymi sprzedając kilka ciekawostek na temat Bound. Być może będzie to ostatnia gra studia robiona w kooperacji z Sony, ponieważ „nasi klienci są na PC”. Na port ostatniej produkcji ekipy na komputery osobiste nie ma co liczyć, ale z kolejną grą może być inaczej.

Comments

comments