Body of Evidence ma specyficzny styl graficzny, czarny humor, sporo makabrycznych scen, a to wszystko w stylu inspirowanym filmami Quentina Tarantino. Tyle wystarczy do zawojowania rynku?

Produkcję studia Empyrean właśnie zapowiedział Fat Dog Games. Najłatwiej opisać ją jako Serial Cleaner z perspektywy pierwszej osoby. Trafiamy w miejsce, w którym dokonano zabójstwa, a naszym celem jest jak najszybsze ukrycie ciał i zatarcie wszystkich śladów. Twórcy obiecują czarny humor, odniesienia do popkultury, inspiracje filmami Quentina Tarantino, nieliniowe poziomy oraz zaawansowany ragdoll. Pomysł ze względu na niedawną premierę Serial Cleaner mocno stracił na oryginalności, ale może gra nadrobi to mechaniką.

Empyrean – twórcy Body of Evidence

Za produkcję Body of Evidence odpowiada nowa ekipa Empyrean. Obecnie pracuje nad przeciętnie wyglądającą grą na VR (Slinger VR) oraz dosyć nietypowym symulatorem prac remontowych House Flipper, który powstaje przy współpracy z PlayWay. Ekipa ma na koncie jeszcze kilka mniejszych gier, ale są one na tyle mało istotne, że szkoda nawet o nich wspominać. Body of Evidence planują wydać w pierwszym kwartale 2018 roku.

Comments

comments