To powinien znaleźć się gif z Darthem Vaderem krzyczącym w nieskończoność „Nooooooooooo”.

Nie będzie pudełkowego wydania na PlayStation 4 świetnego Ruinera studia Reikon Games. Serce mi pęka a portfel się cieszy, ale do czasu. Wersja na PS4 i PC była przygotowywana przez amerykański sklep Special Reserve Games, który wypuścił chociażby fizyczne wydanie Shadow Warrior 2 na PS4. Niedostępne w Europie swoją drogą. Podobne plany mieli wobec Ruinera, ale plany pokrzyżowała im organizacja ESRB.

Amerykańsko-kanadyjska organizacja oceniania zawartość i wyznacza granice wiekowe dla wydawanych w USA gier. Taki odpowiednik naszego PEGI. No i kilka miesięcy temu ogłosili, że wprowadzają nowe zasady oceniania dla wszystkich fizycznych wersji na konsolach. Niestety proces ten wiąże się ze znaczną opłatą, do tego dochodzą znaczne koszty produkcji płyt na PlayStation 4, przez co sklep Special Reserve Games musiał zrezygnować z fizycznej wersji na PS4.

By gracze nie trwonili łez, SRG ogłosiło, że Ruiner w wersji PC otrzyma aż dwie wersje kolekcjonerskie. Ogłosić je mają w ciągu najbliższego czasu, o czym nie omieszkam napisać. I kupić oczywiście.

 

Comments

comments