Fani gier HOPA nie będą narzekać na brak atrakcji. Niestety żadna z zapowiadanych produkcji nie jest robiona bezpośrednio przez rodzimych mistrzów gatunku.

Do tego jednak powinniśmy być już przyzwyczajeni. Artifex Mundi celuje w nowe typy gier, a więc przygodówki HOPA do portfolio dostarczają już tylko zewnętrzne studia. Te dostarczą aż osiem tytułów. Część z nich to konsolowe porty już dobrze nam znanych produkcji.

Lipiec

Trwający właśnie lipiec to dwie produkcje. Na PlayStation 4 trafi Lost Grimoires: Stolen Kingdom od World-Loom. Oprócz tego zagramy jeszcze w Tiny Tales: Heart of the Forest od zagranicznej ekipy Brave Giant.

Sierpień

W sierpniu pojawią się trzy gry. Zaczynamy od kolejnych produkcji powstających poza Polską (The Myth Seekers i The Secret Order 6 od Sunward Games), a potem czeka nas Eventide 2 (The House of Fables) na Xboksa One i Grim Legends 2 (projekt własny Artifex Mundi) na PS4.

Wrzesień

Wrzesień z kolei to wspomniany wyżej Eventide 2 (tym razem na PS4) oraz wreszcie coś nowego od rodzimej ekipy – Eventide 3: Legacy of Legends autorstwa The House of Fables. To już brzmi ciekawie, zwłaszcza że druga część serii bardzo mi się podobała (znacznie bardziej od jedynki). Na razie gra pojawi się tylko na PC i mobile.

Comments

comments