Już za tydzień będziecie mogli bawić się w czyściciela miejsc zbrodni w Serial Cleaner studia iFun4all. A co powiecie na poziomy inspirowane kultowymi filmami z lat 70? Ja jestem na tak.

Ale od początku. W Serial Cleaner wcielamy się w takiego Mr. Wolfa z Pulp Fiction: „Jestem Winston Wolfe. Rozwiązuję problemy.” Tutaj problemem są ciała, których bohater musi się pozbyć. Ale żeby nie było tak łatwo, trzeba jeszcze posprzątać ślady, ukryć dowody i ukrywać się przed policją. „Proste”.

Teraz dowiedzieliśmy się, że Serial Cleaner będzie zawierał 10 ukrytych poziomów inspirowanych kultowymi filmami z lat 70. Jak dla mnie sroga akcja, bo na „Wejściu smoka” (Bruce Lee!), pierwszej części Obcego czy Monty Pythonie to ja się wychowałem. Tak, jestem stary, za to jakie miałem dzieciństwo! Co inspiracja, to kolejny kultowy i wielokrotnie nagradzany film. O szczegóły zapytałem Jacka Głowackiego z iFun4all.

„Poziomów jest 10. Żeby je odblokować, trzeba na poszczególnych poziomach głównego wątku fabularnego szukać bardzo sprytnie poukrywanych kaset wideo. Jak już takową się znajdzie, to w domu Cleanera można sobie film odtworzyć i się do niego przenieść. Oczywiście oferują achievementy” – tłumaczy Jacek Głowacki.

Ukryte poziomy:

– Enter the Cleaner (na podstawie filmu Wejście smoka)
– Soiled Armour (na podstawie filmu Monty Python i Święty Graal)
– Taxi Cleaner (na podstawie filmu Taksówkarz)
– The Nun’s Hooverslinger (na podstawie filmu Muły siostry Sary)
– Cleaning the Nest (na podstawie filmu Lot nad kukułczym gniazdem)
– Bobby Leaner Cleaning Show (na podstawie filmu Rocky Horror Picture Show)
– Fruit and Gear (na podstawie filmu Mechaniczna pomarańcza)
– Star Dusting (na podstawie filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja)
– Cleaneria (na podstawie filmu Odgłosy)
– In Space, No One Can Hear You Clean (na podstawie filmu Obcy: 8 pasażer Nostromo)

Srogo co? Dodajmy, że Serial Cleaner zawiera wiele trybów gry, w tym wyzwania. Będzie grane. Premiera 11 lipca na PlayStation 4 i 14 lipca na Xboksa One i PC. A, no i będzie też świetne pecetowe wydanie pudełkowe od Techlandu.

Źródło: Gameinformer

Comments

comments