Studio SimFabric staje się kolejnym specjalistą od portowania gier. Tym razem na warsztat wzięli tower defense z elementami FPS – Plastic Rebellion.

Gra studia 1Z Games w drugim kwartale tego roku będzie miała premierę na Steamie. W tej produkcji staniemy na czele armii zabawek w interesującej, kolorowej oprawie graficznej. Oczywiście są różne gusta, ale gra na pewno znajdzie swoje grono odbiorców. I tu pojawia się studio SimFabric, które zajmuje się przeniesieniem gry z PC na konsole. Plastic Rebellion trafi na PlayStation 4, Switcha i Xboksa One w trzecim kwartale tego roku.

„Kiedy rodzice wychodzą z domu, a Twoją najnowszą drukarkę 3D atakuje tajemniczy wirus, który sprawia, że jak opętana drukuje całe armie wrogich żołnierzyków, nie pozostaje Ci nic innego jak zamienić swój dom w pole bitwy! Stań na czele armii swoich zabawek i ocal świat przed zagładą!”

Studio SimFabric ma pełne ręce roboty, bo dopiero co pisałem o horrorze Rise of Insanity, który przenoszą na Switcha. A przecież niedawno wydali Farm Expert 2018. No i z tego co informują, nadal pracują nad dwiema innymi grami: chodzonym symulatorze grzybiarza Mushrooms: Forest Walker oraz zabawą w złotą elektro-rączkę ElectriX: Electro Mechanic Simulator. Trochę sporo jak na tak małą ekipę, ale poczekajmy wpierw na efekty ich pracy.

Comments

comments