BoomBit Games – pod taką nazwę będzie teraz funkcjonować ekipa Aidem Media. Twórcy między innymi The City of Secrets przejmują również brytyjskie studio i planują debiut na giełdzie.

Aidem Media nie jest może najbardziej rozpoznawalnym polskim studiem, ale na pewno jednym z najbardziej aktywnych. Wystarczy wspomnieć, że na ich tle liczba pobrań gier wrocławskiego T-Bull wcale nie jest tak imponująca. Studio od lat prężnie działa na rynku mobilnym i współpracuje z brytyjskim BoomBit Games. Aidem Media postanowiło jednak przejąć swojego dotychczasowego partnera i jeszcze mocniej rozwinąć swoją działalność na smartfonach i tabletach.

Oprócz tego Aidem Media czekają dwie inne, bardzo ważne zmiany. Pierwsza dotyczy nazwy – studio przejmie ją od swojego nowego nabytku. Już jako BoomBit Games planuje debiut na warszawskiej giełdzie, który ma mieć miejsce w II połowie tego roku.

Comments

comments

Jedna odpowiedź

  1. Aidem Media «

    […] MateuszM. Mucharzewski MateuszM., Aidem Media przejmuje brytyjskie studio i zmienia nazwę na BoomBit Games, Graczpospolita.pl, 2 marca 2018 [dostęp 2020-11-10]  […]