Mimo kwarantanny powraca konferencja Gaming na Giełdzie. Tym razem w wersji online.

Ponownie mamy przyjemność wspierać konferencję Gaming na Giełdzie, w której o branży gier wideo rozmawiają przedstawiciele spółek giełdowych. Czerwcowa, czwarta edycja imprezy będzie wyjątkowa. Ze względu na obecne okoliczności tym razem całe wydarzenie odbędzie się online. To dobra wiadomość dla tych, którzy dotychczas nie mogli pojawić się w Warszawie. Teraz wydarzenie będzie można śledzić nie wychodząc z domu.

Jak zwykle konferencji towarzyszy motyw przewodni. Tym razem są to symulatory, które od kilku lat można nazwać sporym fenomenem. Pierwszy panel odbędzie się o 18:10 w czwartek i dotyczyć będzie potencjału sprzedażowego symulatorów. Drugi rozpocznie się o 18:50 i pozwoli zagłębić się w tematykę budowania wishlist na Steamie. Ostatni panel rozpocznie się o 19:30 i dotyczyć będzie źródłach popularności tych gier czy coraz bardziej kontrowersyjnych pomysłach.

Oczywiście zapraszamy na każdy panel, ale odrobinę bardziej polecamy ostatni. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele takich spółek jak PlayWay, Movie Games czy Moonlit. Ja również będę miał okazję wcielić się w jednego z gości i wyrazić swoją opinię.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na facebookowych wydarzeniu konferencji. Transmisję można oglądać na profilu Strict Minds, organizatora imprezy.

Comments

comments