Spółka Madmind Studio po wielkich zawirowaniach z horrorem Agony wyszła na prostą i okazuje się, że gra oraz nieocenzurowana wersja Agony Unrated sprzedała się bardzo dobrze.

O wielu przejściach z grą poczytać możecie w naszych wcześniejszych newsach. Warto, bo twórcy i gra przeszli prawdziwą piekielną drogę. Po tym wszystkim Madmind Studio opublikowało komunikat, w którym informują o sytuacji spółki. A ta jest jak widać optymistyczna. Spółka nie posiada już żadnego zadłużenia, a stan finansów jest dobry. Jak informuje Madmind, aktualne wpływy zapewniają dalsze wsparcie techniczne obu wersji horroru Agony oraz finansują kolejne powstające produkcje.

Spółka podała także ciekawe dane sprzedażowe. Na PC ukazało się Agony oraz Agony Unrated, a sumaryczna sprzedaż przekroczyła 90 000 sztuk. Jeśli chodzi o konsole, to gra trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One, łącznie została kupiona w ponad 60 000 egzemplarzy. 150 tysięcy kopii to całkiem przyzwoity wynik. Przypomnę tylko, że Agony wyszło także w wersji pudełkowej na wszystkich platformach. Spółka dodaje, że raporty ze sprzedaży na konsolach dochodzą z dużym opóźnieniem i podane dane mogą zawierać tylko część sprzedaży.

Wspomniane powstające dwie produkcje to już zapowiedziane Paranoid i Succubus – będący spin-offem Agony. Oba tytuły z gatunku horrorów. A pamiętajmy, że Agony trafi także na Switcha.

Comments

comments