Studio Madmind mocno nas zaskoczyło. Raptem miesiąc temu zapowiedzieli survival horror Paranoid, a już teraz zaprezentowali kolejny tytuł nad którym pracują – Succubus.

Ma to być nastawiony na akcję horror, będący spinn-offem wydanego w tym roku Agony. Twórcy obiecują, że będzie krwawo, brutalnie i dynamicznie, co zresztą widać na pierwszym materiale wideo.

Główną bohaterką jest dzika demonica Sukkuba, której część historii mogliśmy już poznać w Agony i Agony Unrated. Upokorzona i zdradzona przez własny gatunek pała żądzą krwawej zemsty.

O kilka słów na temat nowej produkcji poprosiłem Tomasza Dutkiewicza ze studia Madmind.

Historia skupia się na Sukkubie. Gra, w przeciwieństwie do Agony, nastawiona jest na akcję. Bohaterka będzie mogła używać broni białej oraz np. pirokinezy. Ma też znacznie większy zestaw ruchów i umiejętności. Przeciwnicy stanowić będą znacznie większe wyzwanie niż wcześniej. Zdobyty od nich ekwipunek będzie można wykorzystywać do walki. W grze znajdzie się sporo różnych broni oraz elementów ubioru – informuje Dutkiewicz.

Akcja Succubusa dzieje się po wydarzeniach znanych z Agony. Jest kontynuacją tamtej historii. Po upadku władców piekła władzę przejął Nimrod, w którego skórę wcielaliśmy się w horrorze Agony, wraz ze wspomnianą Sukkubą. Jednak demonica tęskniła za dzikimi obszarami, a życie królowej nie przypadło jej do gustu. Zostaje ona złapana przez przedstawicieli swojego gatunku, które służą Baphometowi, demonowi, który pragnie obalić Nimroda i przejąć władzę w piekle. Sukkuba zostaje okaleczona, jednak udaje się jej przeżyć i rusza za oprawcami zapowiadając prawdziwą zemstę.

Gracze dostaną m.in. drzewko umiejętności, które będzie można odblokowywać i rozwijać. Do tego do zdobycia będzie różne uzbrojenie i pancerze, które będą wpływać na statystyki Sukkuby.

Succubus zapowiedziano na pecety, ale nie podano nawet przybliżonej daty premiery.

Comments

comments