Dzień bez zapowiedzi polskiej gry na Switcha dniem straconym. Dzisiaj jednak wyjątkowo możemy napisać o bardzo solidnym tytule.

Premiera X-Morph Defense na Switcha odbędzie się jeszcze w tym roku. Szczecińskie studio Exor po raz pierwszy zaprezentuje swój tower defense na sprzęcie Nintendo w tym miesiącu na Gamescomie. Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. X-Morph cechuje przede wszystkim bardzo zaawansowana destrukcja otoczenia i szybkie tempo akcji. Czy Switch, który pod względem możliwości technicznych jest raczej kiepski, poradzi sobie z takim wyzwaniem?

Wersja na Switcha zawierać będzie wszystkie dotychczas wydane darmowe rozszerzenia. Jeśli w X-Morph graliście na premierę i czujecie, że może na konsoli Nintendo również warto będzie spróbować, ta dodatkowa zawartość może być kluczowa. Ekipa Exor Studios przez rok od premiery na PC, Xboksie One i PlayStation 4 wypuściła sporo nowych rzeczy, między innymi tryb Survival. Oczywiście na platformach Sony czy Microsoftu to wszystko również jest dostępne (razem z lepszą oprawą wizualną), ale może niektórzy są wyjątkowo zakochani w Switchu.

Jeśli jednak macie w poważaniu konsolę Nintendo, i tak polecam zagrać w X-Morph Defense na innych platformach. To bardzo oryginalny i solidny tower defense z pomysłem na siebie.

Wszystkie polskie gry, wydane jak i planowane, na Switcha, znajdziecie w naszym spisie.

Comments

comments