Mój ulubiony tower defense z elementami twin-stick shootera wyszedł niedawno na Switcha. Jak udało mi się dowiedzieć, X-Morph: Defense Complete Edition wyjdzie także w wersji pudełkowej.

Jak dobrze wiemy, proces wydania fizycznej gry na Switcha jest dużo dłuższy niż wersji cyfrowej. W związku z tym gra do sprzedaży trafi prawdopodobnie w maju, a dystrybutorem będzie hiszpańska firma Avance Discos. Cena nie jest na razie znana.

X-Morph: Defense Complete Edition zawiera podstawową wersje gry i wszystkie dotychczas wydane dodatki – European Assault, Survival Of The Fittest i Last Bastion. Wszystko razem zapewni kilkanaście godzin zabawy.

Przypomnę tylko, że X-Morph Defense wyszedł także w limitowanej wersji pudełkowej na PlayStation 4.

„Unikatowe połączenie strzelanki i strategii tower defense. Wciel się w rolę X-Morpha – przedstawiciela rasy obcych, którzy najeżdżają ziemię aby splądrować jej zasoby. Planuj w trybie budowy, wybierając spośród różnych typów wież lub rzuć się bezpośrednio w środek bitwy. Buduj labirynty dla nacierających wrogów w środowisku które daje niespotykaną swobodę planowania. Demoluj budynki i zawalaj mosty aby wspomóc swoją obronę lub po prostu napawaj się spektaklem niespotykanego zniszczenia. Władaj szerokim wachlarzem unikatowych broni i używaj strategii jakich jeszcze nie było w tym gatunku gier.

Comments

comments