Sniper Ghost Warrior Contacts to prawdopodobnie tajemnicza „taktyczna gra akcji”, na którą od dłuższego czasu pracuje CI Games. 

O istnieniu takiego tytułu dowiadujemy się ze strony Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Tam CI Games złożyło wniosek o rejestrację znaku towarowego Sniper Ghost Warrior Contracts. Pojawia się również logo, które możecie zobaczyć wyżej. Na ten moment to niestety wszystko co wiemy. Zapowiedź na Gamescomie?

sniper ghost warrior contacts

Po takim tytule oczekuję, że nowy Sniper Ghost Warrior będzie oferował, zamiast liniowej kampanii fabularnej, zbiór oddzielnych misji snajperskich. Brak historii (bardzo tandetnej w poprzednich częściach), możliwość wprowadzenia większej różnorodności w lokacjach i duże możliwości dodawania nowej zawartości – tym może szukać swojej szansy CI Games. Oczywiście doszukiwanie się takiej liczby szczegółów w jednym słowie w tytule może być odebrane jako gruba przesada. Mimo wszystko gdybym miał na coś stawiać, tak moim zdaniem może wyglądać Sniper Ghost Warrior Contracts. Ja bym na pewno nie obraził się za taką grę.

Comments

comments