Kilka razy zdążyłem napisać jak bardzo podoba mi się pomysł na Serial Cleaner. Tym bardziej cieszę się, że jako pierwsi możemy pokazać wam gameplay z najnowszej produkcji iFun4All.

Wideo nie jest zbyt długie, bo trwa raptem 3 minuty. Na jego podstawie da się jednak dowiedzieć na czym mniej więcej polega Serial Cleaner. Film został nagrany w czasie niedawno zakończonego Digital Dragons. Michał tam był i nawet miał okazję chwilę pograć. iFun4All pokazało jednak zbyt mało, aby robić z tego oddzielny tekst, a więc ograniczymy się do jednej informacji – podobało się.

Ważna informacja – to jest wersja pre-alpha, a więc nie wszystko jest jeszcze gotowe. Na przykład animacje, które wyglądają jakby ich w ogóle nie było. Tak finalna wersja nie będzie wyglądać, możecie być o to spokojni.

Serial Cleaner zapowiada się na produkcji, w której precyzja i działanie po cichu będą szczególnie istotne. Na powyższym filmiku tego brakuje, ale to problem umiejętności grającego, a nie samej gry. Troszkę się wymądrzam, ale nie jest powiedziane, że sam poradziłbym sobie lepiej. Okazję do sprawdzenia tego będzie niedługo na Pixel Heaven. Tam również będzie okazja do zobaczenia Serial Cleaner w akcji i na pewno nie odmówię sobie tej przyjemności.

Premiera na PC jeszcze w tym roku.

Comments

comments