IS Defense nie grzeszy liczbą map i atrakcji, a więc dobrze, że ekipa Destructive Creations wydała pierwsze DLC. Jeszcze lepiej, że jest ono darmowe.

Rozszerzenie pozwoli nam odwiedzić Francję, a konkretnie słoneczne Saint Tropez. Czasu na zwiedzanie i opalanie jednak nie będzie, gdyż ponownie do zabicia będą setki islamskich terrorystów. W skład dodatku wchodzą jeszcze nowi przeciwnicy oraz umiejętności. Jest więc jakiś powód, aby wrócić do IS Defense. Wszystko oczywiście bez dodatkowych opłat. Jeszcze lepsza wiadomość dla fanów jest jednak taka, że na tym nie koniec. Chłopacy z Destructive Creations planują kolejne dodatki, ale nie zdradzili ile konkretnie ma ich być.

Ja w swojej recenzji stwierdziłem, że dużo dobrego w IS Defense nie ma. Jestem jednak w stanie uwierzyć, że komuś taka rozgrywka się spodobała. Wtedy darmowe DLC to super sprawa, zwłaszcza że w podstawce są tylko trzy mapy. Dodatek wydłuża więc rozgrywkę o jakieś 30%. Gdyby tak na to spojrzeć, robi to spore wrażenie. Szkoda że tylko w teorii.

Comments

comments