Spółka Ultimate Games przyzwyczaiła nas do zapowiedzi wydania kolejnych gier na Nintendo Switcha. Tym razem dotyczy to trzech produkcji: Electro Ride, Shadows 2: Perfidia i Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska.

Electro Ride to produkcja Sylwestra Osika, który przygotowuje ją na PC. Jest to gra wyścigowa, gdzie w socjalistycznych alternatywnych czasach będziemy ścigać się neonowymi samochodami z Bloku Wschodniego. I to jakimi! Trabant, Fiat 125p, FSC Żuk, FSO Polonez, Skoda Rapid, ZAZ Zaporożec… a to tylko kilka z wypełnionego maszynami garażu. Premiera na PC w tym roku, a na Switcha „możliwa jeszcze w 2019 r.”.

Kolejna gra samochodowa to Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska studia IceTorch Interactive. Jest to nic innego jak symulator samochodu terenowego – a w sumie sześciu modeli, który jeździ bo trudnych obszarach Alaski. Premiera na PC miała miejsce 22 lutego tego roku, a na Switcha „możliwa jeszcze w 2019 r.”.

Ostatnią grą, którą Ultimate Games wyda na Switchu, jest survival horror Shadows 2: Perfidia od MrCiastku. Jak pisze twórca, jest inspirowana takimi produkcjami jak seria Penumbra czy Layers of Fear. Jeśli ktoś lubi jump scare’y, to proponuję zobaczyć trailer. Na Steamie miała premierę 24 marca 2017 roku, a na Switcha – tak, zgadliście – premiera „możliwa jeszcze w 2019 r.”.

Comments

comments