Były plotki, teraz jest oficjalnie. The Medium trafi na PS5, a Koch Media przygotuje nie tylko zwykłą pudełkową edycję, ale także coś specjalnego.

Thriller krakowskiego Bloober Teamu w styczniu wyszedł na PC i Xbox Series X, a 3 września pojawi się także na PlayStation 5. Wersje pudełkowe tej świetnej gry przygotowuje Koch Media, a dla kolekcjonerów przygotowali coś wyjątkowego.

The Medium Two Worlds Special Edition

To dobro, na jakie czekali fani fizycznych wydań gier. Gra będzie posiadała specjalne opakowanie na cały zestaw, a w nim oczywiście wydanie pudełkowe na PC, PlayStation 5 lub Xboksa Series X oraz interesujące dodatki. Jest to steelbook, 32-stronicowy artbook w twardej oprawie oraz ścieżka dźwiękowa na płycie CD.

Sugerowana cena za ten piękny zestaw to jedynie 199 zł. Jak informuje wydawca – Koch Media, zwykła pudełkowa wersja będzie kosztować tylko 179 zł. Tanio, a może być jeszcze lepiej. Blog kolekcjonerki.com podaje, że jeden ze sklepów edycje specjalną sprzedaje w cenie edycji standardowej. Nic tylko brać.

Po The Medium Two Worlds Special Edition lub zwykłą fizyczną wersję do sklepów wybierzecie się 3 września. Wtedy to gra będzie miała premierę na PlayStation 5, a pudełka na wszystkie platformy pojawią się na półkach.

Comments

comments