Po raz kolejny sklep Play-Asia „wygadał się” w sprawie pudełkowej wersji polskiej gry.

Tym razem chodzi o przygodową grę z elementami akcji The Inquisitor. Opartą na Cyklu Inkwizytorskim autorstwa Jacka Piekary grę tworzy studio The Dust. Od jakiegoś czasu wiemy, że tytuł będzie miał premierę 8 lutego 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Dostanie też wersję pudełkową.

Na stronach wspomnianego sklepu pojawiło się fizyczne wydane The Inquisitor Deluxe Edition na PS5 za około 240 zł. Na jego zawartość składa się gra w wersji pudełkowej, cyfrowy kostium, ścieżka dźwiękowa i artbook. Z opisu wynika, że ostatnie dwie pozycje będą fizycznymi dodatkami.

Play-Asia to oczywiście azjatycki sklep, ale wydawcą The Inquisitor jest Kalypso Media, więc jest spora szansa, że pudełko trafi także na rynek europejski.

„The Inquisitor to napędzana fabułą, przygodowa gra dark fantasy z elementami akcji i trudnymi wyborami moralnymi. Gra oparta na bestsellerowym Cyklu Inkwizytorskim autorstwa Jacka Piekary rozgrywa się w alternatywnej wersji świata, w którym Jezus nie umarł na krzyżu, lecz zszedł z niego i brutalnie rozprawił się ze swoimi wrogami. Od tamtych wydarzeń minęły wieki. Tysiąc pięćset lat później gorliwi inkwizytorzy strzegą czystości wiary, egzekwując silną ręką praw przesiąkniętego krwią Kościoła.”

Comments

comments