Co prawda od premiery Front Mission 1st: Remake minęło kilka miesięcy, ale dla kolekcjonerów pudełek czas nie gra roli.

PLAION Polska powtarza scenariusz związany z wydaniem tej gry na Switcha. Zapowiedzieli, że firma Microids przygotowuje edycję limitowaną Front Mission 1st: Remake, ale tym razem na PlayStation 5 oraz Xboksy (ta wersja zawierać będzie wersje na konsole Xbox Series X/S i Xbox One). Do sklepów trafią 5 grudnia tego roku.

Front Mission 1st: Remake Limited Edition

Wydanie to zawiera fizyczne dodatki od zespołu artystycznego ze studia Forever Entertainment, który odpowiada za ten tytuł. Zestaw składa się z gry Front Mission 1st: Remake na wybraną konsolę, plakat lentikularny, dwie litografie i fizyczną instrukcję gry. To kolejne rodzime wydanie, które oferuje graczom PLAION Polska.

Na dzień 29 października 2023 r. na PlayStation 5 wyszło w pudełkach 30 polskich gier, na Xbox Series X/S – 23, a na Xbox One – 32.

O Front Mission 1st: Remake:
„Graj jako członek O.C.U. lub U.C.S., dostosuj swojego Wanzera, korzystaj ze strategii, siły ognia i nawet terenu, aby zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. W roku 2090 konflikty zbrojne rozgrywają się za pomocą ogromnych machin wojennych nazywanych Wanzerami. Huffman Island, jedyny ląd, na którym znajduje się granica między Oceania Cooperative Union (O.C.U.) i Unified Continental States (U.C.S.), jest zarzewiem konfliktów. Pluton zwiadowczy O.C.U. pod przywództwem kapitana Royda Clive’a zostaje wysłany do zbadania zakładu zbrojeniowego U.C.S. Wpadają jednak w zasadzkę Wanzerów U.C.S., uruchamiając serię wydarzeń, które pogrążą całą wyspę w wojnie.”

Comments

comments