Tak na wstępie zobaczcie powyższego screena z ostatniego, genialnego trailera Shadow Warrior 2. Nie, nie chodzi o selfika z wrogiem bez głowy. Szukajcie króliczków 🙂

Właśnie taka będzie gra o Lo Wangu. Totalna rzeź, cysterny krwi i latające mięsne członki – wegetarianie muszą być oburzeni 😉 Polałem trochę wody, więc pora na konkrety. To, że Shadow Warrior 2 wyda u nas Techland Wydawnictwo już wiemy. To, że premiera pecetowej wersji 13 października, a konsolowej w roku przyszłym – też. Ale teraz zagłębiliśmy się w zawartość pudełka, które szykuje Techland i… jest srogo.

Techland Wydawnictwo robi dobrze polskim graczom. Przeczytałem listę i doszedłem zaklaskałem uszami z radości. W skład rodzimego wydania specjalnego wchodzi:

– gra Shadow Warrior 2
– artbook
– limitowany plakat Michała „Śledzia” Śledzińskiego z autografem autora (!)
– soundtrack na CD
– litografia
– trzy kolekcjonerskie naklejki
– DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

No i to ja rozumiem! Jeśli jeszcze nie zemdleliście, to usiądźcie. Wdech, wydech… czas na kolejną petardę. Wydanie specjalne Shadow Warrior 2 na PC będzie kosztować tylko 129,90 zł. Tak, około 30 euro za grę segmentu AAA z masą dodatków i to jaką! Studio Flying Wild Hog stanęło na wysokości zadania, a wiem to z wersji demonstracyjnych, które ogrywałem m.in. na Gamescomie. Krwawa miazga najwyższych lotów.

Czy wersja specjalna Shadow Warrior 2 pojawi się także w przyszłym roku na konsole? Na razie nie wiem, ale już nękam emailami Techland Wydawnictwo. Jako, że mój pecet zaliczyć można raczej do konfiguracji „biurowych”, liczę że jednak tak. Inaczej zbankrutuję na pecetową specjalkę – do mojej kolekcji pudełkowych wydań polskich gier oraz na konsolę – bo tylko na niej mogę normalnie grać w nowości. Ale wiem, że warto.

Shadow Warrior 2

Comments

comments