Jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie polskich gier na nowym zwiastunie prezentuje się tak samo fajnie jak wcześniej.

Jeśli kogoś nowy zwiastun Serial Cleaner nie zachwycił, od razu uspokajam. Przeze mnie przemawia kilka chwil spędzonych z grą na tegorocznym Pixel Heaven, które tylko udowodniły mi, że zdecydowanie chcę w to zagrać. Unikatowy design i nietypowy pomysł widać gołym okiem, co innego gameplay. Musicie mi jednak uwierzyć, że potrafi wciągnąć. Serial Cleaner ma wszystko to co powinien – szybką, płynną rozgrywkę, całkiem spore wyzwanie (ale nie irytujące) i klimat, który w tym wszystkim pełni niezwykle ważne zadanie. Jeśli na grę miło się patrzy to aż chce się z nią spędzać czas.

Nowy zwiastun został przygotowany na potrzeby trwającego właśnie PAX West. Serial Cleaner to jednak dopiero początek – Michał przygotował świetne zestawienie rodzimych studiów, które odwiedzą w tym roku Seattle i można tam znaleźć sporo ciekawych ekip. Nowych, interesujących materiałów nie powinno zabraknąć. Najnowsza gra iFun4All to dopiero początek.

Comments

comments