Na Symmetry czekam od roku 2016, kiedy ograłem pierwsze demo. Na szczęście wiemy, że gra wyjdzie 20 lutego, a do tego będą dostępne wersje pudełkowe.

Cenega z IMGN.pro poinformowali, że pecetowa wersja Symmetry studia Sleeplsess Clinic pojawi się w ciekawej wersji pudełkowej. Lubicie wycinanki? No to będzie papercraft – model lądownika Miner 4, który jest w grze. Oczywiście do samodzielnego złożenia.

Ale jest jeszcze lepiej. Wieki temu jako pierwsi informowaliśmy, że Symmetry pojawi się też na PlayStation 4. Teraz wiemy, że będą wersje na kolejne sprzęty, a PS4 dostanie wydanie pudełkowe. I to w niezłej cenie.

Symmetry będzie można kupić za:
Steam (PC i Mac) – 9.99 euro czyli około 41 zł
PlayStation 4 i Xbox One (cyfra) – 14.99 euro czyli około 62 zł
PC w pudełku – 34,99 zł
PS4 w pudełku – 55,99 zł

„W grze Symmetry celem jest przetrwanie, a akcja toczy się w retro-futurystycznym świecie science-fiction. Twoim głównym zadaniem jest zarządzanie ocalałymi z katastrofy tak, aby przeżyli w odosobnionym, ekstremalnie chłodnym otoczeniu oraz naprawili swój statek i uciekli. Pełna niespodzianek fabuła okraszona jest klimatyczną ścieżką dźwiękową i grafiką, która odzwierciedla trudne warunki i podkreśla aurę tajemnicy. Przez cały czas trzeba pamiętać o najważniejszych funkcjach życiowych ocalałych – muszą oni jeść, odpoczywać i zachować zdrowie psychiczne. Ekstremalne okoliczności mogą wymusić na członkach załogi wykształcenie nowych umiejętności, takich jak uprawa roślin czy naprawa systemów zasilania, które nie były im potrzebne na Ziemi. Zebranie wszystkich części potrzebnych do naprawy statku kosmicznego staje się wyścigiem z czasem, gdyż ekstremalne warunki pogodowe i niebezpieczne zjawiska nadprzyrodzone stają się coraz bardziej dokuczliwe.”

Comments

comments