Carbon Studio dostarczyło sporo nowych informacji na temat gry The Wizards, która jest od jakiegoś czasu we wczesnym dostępie.

Magiczna przygodówka VR będzie miała pełną premierę 8 marca. Trzeba oczywiście posiadać HTC Vive, Oculus Rifta lub Windows Mixed Reality. W dniu wyjścia z wczesnego dostępu dojdzie kilka nowych rozdziałów, przeciwników i zaklęć. Jak informują twórcy, znacząco zmieniono także sposób poruszania się. Zamiast teleportacji pomiędzy wybranymi punktami, jest swobodne poruszanie się i niczym nie ograniczona teleportacja.

Gra dostępna na Steam i Oculus Store będzie kosztowała 69,99 zł. Po premierze studio skupi się na przygotowaniu wersji na PlayStation VR, która ma być gotowa w drugiej połowie tego roku. A na osłodę dostaliśmy trailer nakręcony z użyciem technologii Mixed Reality.

„Gra The Wizards, dostępna na Steam i Oculus Store, posiada unikatowy system rzucania czarów za pomocą gestów rąk, który pozwala graczom poczuć się jak prawdziwi czarodzieje przywołujący ogień, pioruny, i inne żywioły do walki z przeciwnikami. Poza wyjątkową mechaniką magii, The Wizards może pochwalić się wyróżnioną nagrodami narracją i grafiką, oraz systemem ulepszeń czarów pozwalającym na wzmocnienie swojego magicznego arsenału.”

Comments

comments