Jutro mija tydzień od premiery Green Game: TimeSwapper na Switcha, a iFun4All już ma duże powody do zadowolenia. Sprzedaż kilku tysięcy kopii to spory sukces, a to dopiero początek przygody studia z konsolą Nintendo.

Niedawno pisałem o QubicGames, które chwali się imponującą sprzedażą Astro Bears Party i Robonauts na Nintendo Switch. Teraz o swoim małym sukcesie informuje iFun4All. Krakowska ekipa w zeszłym tygodniu wydała na platformie japońskiego giganta znane z PC i mobilek Green Game: TimeSwapper. Do teraz sprzedaż jest liczona w tysiącach egzemplarzy. Nie jest to najbardziej precyzyjna informacja (taka pojawi się dopiero przy okazji raportu giełdowego), ale pokazuje że projekt cieszy się niezłym zainteresowaniem. Na pewno większym niż wersja PC w momencie premiery.

Wpływu do kasy iFun4All powinny w najbliższym czasie mocno podskoczyć. Już jutro na Switchu będziemy mogli zagrać w Red Game Without Great Name. Osobiście uważam, że to lepsza produkcja niż Green Game. Znam jednak osoby, które mają przeciwne opinie. Z kolei za tydzień, 30 listopada, spółka wyda Serial Cleaner, swoją najlepszą dotychczas produkcję. Studio liczy oczywiście na jeszcze lepszy wynik. Na koniec zostaje Paper Wars: Cannon Fodder, które trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana.

Comments

comments