Japońskie studio GameTomo mocno nas zaskoczyło zapowiedzią Superhot JP (tytuł roboczy). Dzięki temu w znanej nam oprawie przeniesiemy się do retro-futurystycznej Japonii.

Jak pisze łódzkie studio, będzie to klasyczny Superhot Remix, a gra powstaje we współpracy z Superhot Team. Jest to spin-off, a nie kolejna część serii. Więcej dowiadujemy się bezpośrednio od GameTomo. Gra będzie znanym nam i uwielbianym Superhotem, z japońskim samurajskim klimatem, pełnym świątyń i zamków, gorących źródeł, zapuszczonych alejek w Tokio czy barów karaoke. Zmienią się menusy, interfejs użytkownika i przede wszystkim fabuła. Twórcy planują stworzyć 15-18 poziomów i 3-4 levele do trybu endless, nowe bronie – jak np. łuk i te same tryby gry jakie znamy z oryginału.

Superhot JP będzie samodzielną grą, która w tym roku pojawi się na PC i PlayStation 4. Wpierw wyjdzie w Japonii, a później może i na całym świecie. Na razie nie jest przewidziana wersja VR.

A w tym czasie łódzki Superhot Team pracuje nad samodzielnym rozszerzeniem Superhot: Mind Control Delete, który już można sprawdzić we wczesnym dostępie na Steamie.

Źródło: gametomo.co.jp

Comments

comments