Nie ma tygodnia bez zapowiedzi polskiej gry na Switcha. Kolejną, 136. powstającą na ten sprzęt rodzimą produkcją, jest Darkest Hunters.

Strategia z elementami RPG studia Ecc Games, miała pecetową premierę we wrześniu ubiegłego roku. Twórcy zachwalają grę jako rozgrywkę w stylu Puzzle Quest z mroczną atmosferą np. Diablo. Mieszane recenzje graczy nie stanowią widać problemu, bo gra trafi też na Switcha.

„Wybierz swojego bohatera, chwyć broń, naucz się nowych czarów i… POLUJ! Wyeliminuj każdą paskudną bestię, którą napotkasz, zbieraj łupy i znajdź najrzadsze, a także najlepsze wyposażenie, które kiedykolwiek zostało wykute! Pamiętaj, to jest życie Łowcy, którym się stałeś, tylko Ty jesteś w stanie pokonać esencję zła. Tylko ty możesz wygrać z Władcą Ciemności.”

Ultimate Games podpisało umowę z twórcami gry – studiem Ecc Games, na przeportowanie jej i wydanie na Nintendo Switchu. Zgodnie z nią, spółka UG może udzielić dalszych licencji spółce powiązanej UF Games. Prawdopodobnie to ona stworzy port i wyda grę na Switchu, bo do tego została powołana. Planowany termin premiery to rok 2019.

Przypomnę tylko, że Ecc Games pracuje aktualnie nad symulatorem driftowania Drift19. Gra 23 marca 2019 roku ma trafić na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Comments

comments