Jeśli wydanie gry tylko na PC w środku sezonu najgorętszych premier mogło wydawać się samobójstwem, Shadow Warrior 2 udowadnia że jest wręcz odwrotnie.

Produkcja ekipy Flying Wild Hog w tym momencie sprzedaje się cztery razy lepiej niż pierwsza część, która początkowo również trafiła tylko na PC. Według Steam Spy na platformie Valve grę kupiło około 120 tysięcy osób, a do tego dochodzi jeszcze GOG, na którym Shadow Warrior 2 od momentu premiery znaleźć można w czołówce rankingu bestsellerów.

Flying Wild Hog przedstawiło również plany na przyszłość – trwają prace nad trzeba dodatkami, które zawierać będą nową katanę, misje, bronie czy wyzwania. Oprócz tego Devolver Digital opublikował filmik z wizyty w siedzibie studia. Warto obejrzeć, każda minuta pełna jest smaczków i ciekawostek.

Ja ciągle czekam na premierę wersji konsolowej, zwłaszcza po recenzji którą napisał Michał. Polska gra roku? Ciężko będzie wybrać między Shadow Warrior 2 a Superhot. Albo czymś innym, chociaż sam dobrego kandydata nie widzę.

Źródło

Comments

comments