Zgodnie z nieoficjalnymi zapewnieniami na trwającym własnie Poznań Game Arena ekipa Robot Gentleman oficjalnie ogłosiła swoją nową grę – Stray.

Na wiele informacji trudno jednak liczyć. Pierwszy, mówiący o grze absolutnie nic teaser dostępny jest na razie tylko na hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Po weekendzie pewnie zostanie udostępniony szerszej publiczności. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że jest i jest dosyć intrygujący. Filmik już jest dostępny, możecie go zobaczyć poniżej.

Z tego co udało nam się dowiedzieć gra jest na bardzo wczesnym etapie produkcji i aktualnie studio chce przede wszystkim poinformować świat, że ten projekt powstaje. Za wcześnie jednak na szczegóły. Czym w zasadzie ma być Stray? To cinematic platformer, coś w stylu Journey i Inside. Głównym bohaterem gry będzie… pies. Brzmi ciekawie.

Ekipa Robot Gentleman, zanim na dobre zabrała się za produkcję 60 Seconds!, pracowała nad dwoma innymi projektami. Były to Intrigue oraz Mr Pancake. Po zapowiedzi Stray obawiam się, że obie gry trafiły do kosza. W sumie żadna strata.

Comments

comments