Jeśli ktoś myślał, że iFun4All intensywnie reklamował Serial Cleaner jest w błędzie – prawdziwa akcja promocyjna dopiero się zaczyna.

Po podpisaniu umowy z Curve Digital krakowskie studio pozyskało silnego partnera, który pomoże w promocji tytułu. Pomocne na pewno będzie oficjalne ogłoszenie wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. W tym momencie otrzymaliśmy nowy zwiastun, ale w najbliższym czasie pojawi się więcej materiałów. iFun4All ma do ujawnienia między innymi kolejne funkcjonalności, które pojawią się w grze.

Przy okazji iFun4All pochwaliło się wyróżnieniami dla swojej gry na Game Connection oraz zakwalifikowania się do programu Nvidia Indie Spotlight. To na pewno pomoże w wypromowaniu tej świetnie zapowiadającej się gry.

Na razie Serial Cleaner dostępny jest na Steam Early Access, dzięki czemu już teraz można przekonać się jak duży potencjał drzemie w tej grze (ja zdecydowanie polecam). Pełna wersja trafi do sklepów latem. To też nowość – wcześniej iFun4All nie mówiło o planowanej dacie wydania.

Comments

comments