Kolejna gra studia Teyon wyjdzie w wersji pudełkowej.

Skupiając się tylko na najnowszej generacji konsol, było to 5 produkcji: 30 in 1 Game Collection Vol. 1 (Switch), 30 in 1 Game Collection Vol. 2 (Switch), Monster Truck Championship (PS5, Switch, XSX), Party Planet (Switch) i Terminator: Resistance Enhanced (PS5, XSX). W przeszłości było ich więcej, ale skupmy się na przyszłości.

Wydawca Nacon, który w portfolio ma pudełkowe wydania takich rodzimych tytułów, jak m.in. Bee Simulator, wspomniany Monster Truck Championship, Train Life: A Railway Simulator, zapowiedział też War Hospital, poinformował o kolejnej polskiej pozycji.

Będzie to kolejna nasza produkcja – RoboCop: Rogue City. Co ciekawe, na stronie oficjalnej – skąd pochodzi powyższa grafika – widnieją pudełkowe wersje na PC, PlayStation 5 i Xboksa Series X/Xbox One. Ta ostatnia platforma to chyba chochlik, bo tytuł nie trafi na poprzednią generację konsol.

Do tego sklep Play-Asia w ofercie ma także fizyczne wydanie na PlayStation 4. Studio Teyon poinformowało mnie, że nie ma w planach takiego wydania. Zakładam, że sklep zrobił to po prostu pod pozycjonowanie strony.

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Starego Detroit.

Premiera RoboCop: Rogue City zaplanowana jest na 2 listopada tego roku.

Comments

comments