W ofercie sklepu Play-Asia pojawiła się pudełkowe wydanie gry Bee Simulator w wersji na PlayStation 4.

AKTUALIZACJA

Skontaktował się ze mną Łukasz Rosiński z Varsav Game Studios by doprecyzować opublikowane informacje. Okazuje się, że Bee Simulator doczeka się wielu wydań pudełkowych – od PC, przez PlayStation 4, Switcha na Xboksie One kończąc. Do tego gra będzie posiadać 13 wersji językowych, wszystkie z dubbingiem i tak, będzie oczywiście polski. Sprostowanie dotyczy też daty premiery.

„Nie podaliśmy jeszcze daty premiery, ale jednak podajemy oficjalnie, że to czwarty kwartał. Nie ma też oficjalnej przedsprzedaży. No i jak się możesz domyślać, pudełko będzie jednak ciutkę ładniejsze.” – pisze Łukasz Rosiński.

PIERWOTNY NEWS

Co ciekawe, jest też data premiery, która nie została ogłoszona przez twórców z Varsav Game Studios czy wydawcy Big Ben Interactive. Według niej, zamówienia maja być realizowane 26 lipca tego roku.

Pudełkowe wydanie Bee Simulator nie będzie mięć ograniczeń regionalnych, a grę można kupić za 40 dolarów, czyli około 152 zł. Źródłem informacji jest serwis Limited Game News i na ich stronie można zdobyć kupon rabatowy, który obniży cenę o 3 dolary.

Comments

comments