Przed katowicką ekipą pracowity okres. W planach jest spora liczba premier.

Niedawno wydane Deep Diving Simulator to nie wszystko co w najbliższym czasie wyda ekipa Jujubee. Plan zakłada kilka mniejszych lub większych premier. Poniżej znajdziecie ich szczegóły.

Deep Diving Simulator VR

W III kwartale tego roku w sprzedaży pojawi się wersja najnowszego symulatora Jujubee na gogle wirtualnej rzeczywistości. Będzie to osobny produkt, a nie aktualizacja do wersji na Steama.

Deep Diving Simulator DLC

Pierwszy płatny dodatek (zawierający m.in. nowe lokacje) pojawi się w III kwartale. Na razie studio nie zdradza czy dodatków będzie więcej.

Deep Diving Simulator na konsole

Premiera na Switchu, PS4 i Xboksie One w IV kwartale tego roku.

Realpolitiks na konsole

Premiera znanej z PC strategii odbędzie się na PS4 i Xboksie One w terminie ustalonym przez wydawcę. Zakończenie prac planowane jest na drugą połowę tego roku.

Warto przy okazji wspomnieć, że łączna sprzedaż wersji na PC wynosi aktualnie 100 tysięcy kopii. Tak głosi dzisiejszy komunikat studia.

Nowa gra startegiczna

Na kolejną produkcję Jujubee będziemy musieli poczekać do pierwszego kwartału 2020 roku. Wtedy gra ukaże się na PC. Konsole w późniejszym terminie.

Flashout 3

Trzecia cześć serii nawiązującej do marki Wipeout pojawi się dopiero w przyszłym roku. Premiera na PC i konsole.

Realpolitiks 2

Kontynuacja udanej strategii powstaje przy współpracy z 1C Company i to ta firma ustali datę premiery. Najpierw PC, później konsole.

Kursk

Największa dotychczas gra Jujubee będzie musiała trochę poczekać na premierę konsolową. Najnowszy plan studia zakłada, że wersje na VR, Xboksa One, PS4 i Switcha będą tworzone przez zewnętrznego partnera.

Comments

comments