Po niezbyt udanej premierze Kurska studio Jujubee zmienia swoje plany. Właśnie poznaliśmy ich szczegóły.

Najwięcej w najbliższym czasie powinno dziać się z marką Realpolitiks. Gra sprzedała się całkiem nieźle na PC, a od niedawna dostępna jest również na Switchu. Studio Jujubee postanowiło więc dalej inwestować w to IP. W pierwszej kolejności gra zostanie wydana na Xboksie One. Całkiem ciekawe posunięcie, ponieważ na dużych konsolach trudno znaleźć takie strategie. Oprócz tego Jujubee rozpoczęło prace nad nową strategią na PC.

Wszystkie rodzime produkcje na konsoli Microsoftu znajdziecie TUTAJ.

Studio dodatkowo poinformowało o przerwaniu prac nad projektem WitchHammer. Gra nie była wcześniej zapowiedziana, a więc nie mamy czego żałować. Tym bardziej, że tytuł nadal ma szanse na realizację. Jujubee sprzedało wszystko co związane z grą innej firmie (oficjalny komunikat nie podaje o jaką spółkę chodzi) za kwotę 200 tysięcy złotych netto. Według deklaracji dewelopera jest to więcej niż wyniosły dotychczasowe koszty poniesione na realizację projektu WitchHammer.

Niewiele nowego dowiedzieliśmy się na temat niedawno zapowiedzianego Deep Diving Simulator. Jujubee poinformowało jedynie, że gra w wersji na Mac OS i VR pojawi się w pierwszym półroczu 2019 roku.

Na koniec najświeższe informacje na temat Kurska. Gra właśnie została aktualizowana do wersji 3.0. Dzięki nowej aktualizacji poprawiona została optymalizacja oraz podniesiony poziom trudności. Od teraz nieco więcej problemów będzie sprawiało włamywanie się do komputerów czy kabin, ponieważ marynarze zaczną patrolować swoje sekcje. Przy okazji gra jest obecnie dostępna w cenie niższej o 40%.

Comments

comments