Planszówki rządzą na Kickstarterze. Czy podobnie będzie w przypadku horroru Halls of Horror?

Jeśli nie kojarzycie tej produkcji, ekipa iFun4All przygotowała ją dla należącej do Microsoftu platformy Mixer. Dla studia, przynajmniej w kwestii finansowej, był to całkiem niezły deal. Jest szansa na to, że będzie jeszcze lepiej. Wszystko za sprawą nowej wersji gry, która formułę horroru przenosi do świata planszówek.

Studio rozpoczyna właśnie promowanie projektu, którego efektem ma być kampania na Kickstarterze. Pozyskane w ten sposób środki pozwolą na sfinansowanie dalszych prac i wydanie gry. Jak wiadomo finansowanie społecznościowe jest niezwykle popularne w świecie planszówek, a więc cała akcja może być bardzo korzystna dla krakowskiego studia. Jest to samodzielny projekt iFun4All, realizowany bez udziału Microsoftu.

W najbliższym czasie do recenzentów trafi wersja gry przeznaczona do zabawy dla 3-4 graczy. Studio już pracuje nad kolejnymi trybami, tym razem pozwalającymi na zabawę dla 1-4 osób. To właśnie one będą dostępna na Kickstarterze. Zbiórka być może pozwoli również na przygotowanie kolejnych wersji językowych, między innymi polskiej, która obecnie jest rozważana.

Comments

comments