Tym razem cykl spotkań Gaming na Giełdzie w całości poświęcony konsoli Nintendo Switch.

Coraz więcej rodzimych ekip skupia się na sprzęcie japońskiej korporacji. Na razie mało kto narzeka czy planuje zmienić strategię. Wręcz przeciwnie, polskie studia mają na tym polu bardzo dużo sukcesów. O nich, ich źródłach i przyszłości ponownie będziemy rozmawiać w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wszystko w ramach cyklu Gaming na Giełdzie, którego ponownie jesteśmy patronem medialnym.

Kolejna edycja imprezy odbędzie już w przyszłym tygodniu, 17 czerwca w godzinach 16:00 – 19:30. W trakcie konferencji będzie można posłuchać paneli z udziałem najważniejszych przedstawicieli takich studiów jak Bloober Team, Move Games, 7Levels czy QubicGames. Pełen harmonogram znajdziecie poniżej.

gaming na giełdzie II

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zarejestrować się na TEJ STRONIE. Wstęp darmowy. Po zakończeniu paneli będzie możliwość spotkania i porozmawiania z uczestnikami.

Chociaż w tej edycji nie bierzemy czynnego udziału (w przeciwieństwie do poprzedniej, która odbyła się w listopadzie zeszłego roku), ponownie mamy przyjemność być patronem medialnym wydarzenia. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia, na pewno warto będzie zjawić się na konferencji. Zwłaszcza jeśli kogoś interesują biznesowe aspekty branży gier wideo.

Comments

comments