Na konkretną datę premiery musimy poczekać do targów E3. Wiemy jednak, że Green Hell w wersji 1.0 pojawi się nieco później.

Studio Creepy Jar poinformowało o konieczności przesunięcia premiery o kilka tygodni ze względu na przenosiny gry na nowszą wersję silnika Unity. Według twórców ma to pozwolić na zwiększenie atrakcyjności i wydajności gry. Deweloper nie podaje szczegółów i ogranicza się jedynie do stwierdzenia, że dopiero po dokonaniu zmian możliwe będzie wprowadzenie pewnych elementów do trybu fabularnego.

Nie wiemy jeszcze jak długie będzie opóźnienie. Kilka tygodni to jednak dosyć szeroki przedział czasowy. Wiadomo jednak, że konkretny dzień debiutu Green Hell zostanie podane przed targami E3. Ekipa Creepy Jar nie poinformowała jednak czy pojawi się na amerykańskiej imprezie. Można jednak odnieść wrażenie, że połączenie publikacji daty premiery z największą branżową imprezą nie jest przypadkowe.

Na koniec warto wspomnieć, że ekipa Creepy Jar podzieliła się informacjami dot. potencjału sprzedażowego gry. Według najnowszych informacji obecnie Green Hell znajduje się na steamowej liście życzeń 400 tysięcy graczy. Nie każdy oczywiście kupi grę, ale takie wskaźniki są dosyć często podawane przez niektóre polskie spółki giełdowe jako przykład potencjału komercyjnego gry.

Comments

comments