Dawno nie było u nas tylu tekstów w ciągu jednego tygodnia. To jednak efekt tego, że branża powoli wychodzi z zimowego snu.

Bardzo niemrawy jest na razie ten rok w branży elektronicznej rozrywki. Oprócz pojedynczych zrywów niewiele się dzieje. Kończący się właśnie tydzień jest jednak pewnym pozytywnym wyjątkiem. Działo się sporo, przez co obrodziło u nas w teksty. Trafiła się nawet jedna recenzja (ciekawego i wartego zainteresowania Here Be Dragons), a to u nas rzadkość.

Wydarzeniem tygodnia bez wątpienia był wysyp nowych informacji na temat Outriders. Ekipa People Can Fly i Square Enix marketingowo zrobili to w starym stylu – okładka Game Informera, wrażenia mediów z pokazu oraz sporo materiałów wideo i szczegółów dotyczących rozgrywki. Wygląda to bardzo obiecująco. Trzymamy kciuki, aby powstała z tego nowa duża marka.


TOP 5 najchętniej czytanych tekstów ostatniego tygodnia

 1. Outriders żyje, ma się dobrze i wygląda świetnie
 2. Forever Entertainment aktualizuje plan wydawniczy. Kiedy premiery najważniejszych gier?
 3. Serial Netflixa zwiększył sprzedaż Wiedźmina 3 o ponad 500%
 4. Moonlit pracuje nad nowym symulatorem z twórcami House Flipper
 5. People Can Fly pokazało Outriders w akcji

Na koniec klasycznie garść informacji, które nie doczekały się osobnego newsa. W większości poświęcone symulatorom.

 • Alder’s Blood zadebiutuje na Nintendo Switch 13 marca.
 • Tank Mechanic Simulator zadebiutuje na Switchu w 2 półroczu 2020 roku. Za port odpowiada UF Games. Wydawcą zostało Ultimate Games.
 • Timberman VS znalazło na Nintendo Switch już 400 tysięcy nabywców! Warto w tym momencie wspomnieć o popularności gry w Japonii.
 • ECC Games ponownie zmieniło tytuł swojej najnowszej produkcji – od teraz DRIFT20 to DRIFT21. Zmiana ma charakter marketingowy. Premiera we wczesnym dostępie na wiosnę.
 • Red Dev Studio podpisało umowę z No Gravity Games na produkcję sześciu gier na Nintendo Switch (z możliwością wydania na inne platformy).
 • Świetne Book of Demons zadebiutowało w czwartek na iPadzie.
 • Studio Blinkclick Games zapowiedziało symulator koszenia trawy – Mowing Simulator.

Comments

comments