Wreszcie mamy okazję przekonać się czym dokładnie będzie nowa produkcja twórców Bulletstorma.

Z pozoru Outriders wygląda na bardzo standardowy shooter, mocno przypominający Gears of War (stałe regularne chowanie się za osłonami). Widać również mocne podobieństwa do Destiny, np. w kwestii elementów RPG. Prawdopodobnie to właśnie z grą Bungie będzie rywalizować Outriders. Sami zresztą zobaczcie jak to wygląda.

W nagraniu powyższego wideo brał udział Bartosz Kmita, reżyser gry oraz Joshua Rubin, główny scenarzysta. Ta druga postać może być szczególnie interesująca. Pracował on między innymi przy Assassin’s Creed II, Destiny, The Walking Dead czy Grze o Tron (obie od Telltale Games). People Can Fly współpracuje więc z doświadczonym scenarzystą. Daje to szansę na dobrą historię. Sam gameplay nie sugeruje, aby fabuła miała odgrywać ważną rolę w grze. Dobrze więc, że twórcy regularnie podkreślają, że nie zapominają o tym aspekcie gry.

W Internecie pojawiło się troszkę wrażeń z pokazów, które miały miejsce jakiś czas temu. Opinie są raczej bardzo pozytywne. Czy w takim razie Outriders ma szansę stać się realną alternatywą dla Destiny? Tego życzymy ekipie People Can Fly. Jak będzie finalnie przekonamy się pod koniec roku. Niedawno opublikowany zwiastun możecie obejrzeć TUTAJ.

Comments

comments