People Can Fly przygotowało niespodziankę dla wszystkich kolekcjonerów pudełkowych wydań.

Outriders to strzelanina z elementami RPG osadzona w mrocznym klimacie science fiction. Gra ukazała się 1 kwietnia 2021 roku, także w wersjach pudełkowych na PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox One/Xbox Series X. I teraz, ponad rok od premiery, powraca z nowym fizycznym wydaniem.

Wszystko związane jest z rozbudowanym dodatkiem Worldslayer, który pojawił się 30 czerwca. Kupując go można zmierzyć się z zagrożeniami w podstawowej kampanii Outriders lub użyć wzmocnienia do 30 poziomu, by od razu przejść do wydarzeń z rozszerzenia Worldslayer z już w pełni doświadczonym Outriderem. Czyli jeszcze więcej dobrego.

„W Worldslayer przemierzysz zróżnicowane i zabójcze tereny planety Enoch, by finalnie zawalczyć o ostatnią szansę na przetrwanie ludzkości, mierząc się najgroźniejszą Alterdką, jaka kiedykolwiek istniała: Ereshkigal. To jednak nie wszystkie przerażające niebezpieczeństwa czyhające na Enoch. Końcowe etapy gry skrywają jeszcze większe wyzwanie – próbę Tarya Gratar. Osiągnij mistrzostwo aż do 40 poziomów apokalipsy, ciągle podnosząc poziom trudności, by zdobyć najmocniejsze wyposażenie w grze.”

Jeśli ktoś nie grał w produkcję studia People Can Fly, jest to wręcz idealna okazja. W jednej cenie otrzymuje się podstawową wersję gry oraz wspomniany, rozbudowany dodatek. Warto dodać, że pudełko na Xboksa zawiera wersje gry na Xboksa One i Xboksa Series X|S. Dystrybutorem na rynku polskim jest Cenega.

Outriders: Worldslayer to 60. polska gra wydana w pudełku na PlayStation 4, 13. na PlayStation 5, 28. na Xboksa One i 11. na Xboksa Series X.

Comments

comments