W szczególności powinny nas zainteresować porty na konsole kilku popularnych tytułów.

Produkcje własne Forever Entertainment może nie są szczególnie pasjonujące, ale firma znana jest przede wszystkim z portowania gier innych deweloperów na konsole. Warto więc zajrzeć na świeżo zaktualizowany plan wydawniczy, aby przekonać się kiedy zagramy w kilka interesujących tytułów.

Zacznijmy od będącego na półmetku pierwszego kwartału. W tym okresie czeka nas klasycznie ogrom premier na Switchu. Najważniejsze to popularne symulatory – Cooking Simulator oraz Ultimate Fishing Simulator. Na „dużych” konsolach, tj. PS4 i Xbox One zagramy w dwie strategie – Hard West oraz Realpolitiks.

Drugi kwartał to sporo atrakcji dla posiadaczy Switcha. Największą będzie bez wątpienia Green Hell. Oprócz tego posiadacze konsoli Nintendo zagrają w kontrowersyjny Hatred, popularny symulator Uboat oraz Hot Shot Burn od Artifex Mundi. Trzeci kwartał to też okres premiery kontynuacji flagowego horroru od Forever Entertainment, czyli Hollow 2. Na start PC oraz Switch.

Plan wydawniczy kończy się na drugim kwartale, ale pojawia się jeszcze jedna kolumna. Są to gry, w które zagramy wkrótce. Tutaj w szczególności ważna jest obecność wyczekiwanego Panzer Dragoon: Remake. Gra miała pojawić się zimą i wiele wskazuje na to, że Forever Entertainment zdąży. Premiera na razie planowana jest na PC, Switchu oraz Google Stadia. Wiemy jednak, że prawdopodobnie w późniejszym czasie pojawią się konsole Sony i Microsoftu (obecnej i nowej generacji).

Cały zaktualizowany plan wydawniczy znajdziecie TUTAJ.

Comments

comments