Niezbadane są wyroki twórców. Nieocenzurowana wersja horroru Agony z podtytułem Unrated będzie jednak za darmo. Ale nie dla wszystkich.

Ledwo dwa dni temu pisałem, że po wielu zawirowaniach Madmind Studio finalnie potwierdziło fakt, że Agony Unrated powstaje. Co więcej, data premiery jest bardzo bliska, bo to już 31 października. Poznaliśmy też cenę w wysokości 49,99 zł. Jak ogłosiło wtedy studio, posiadacze standardowej wersji Agony będą mogli kupić wersję nieocenzurowaną z 90% rabatem.

I to się niektórym graczom nie spodobało. Argumenty mieli słuszne, bo w sumie wersja Unrated jest po prostu sporą aktualizacją, robiącą z gry to, czym miała być od początku. I to chyba dało do myślenia ludziom z Madmind Studio, bo w środę ogłosili, że posiadacze horroru Agony dostaną Unrated  całkowicie za darmo. Przypomnę tylko, że bezpłatnie otrzymają ją tez osoby, które wsparły kampanię Agony na Kickstarterze. Bardzo dobry ruch ze strony studia, który może wpłynie na oceny dla gry, bo w tej chwili na Steamie są one mieszane – 46% pozytywnych z 1524 recenzji użytkowników).

Comments

comments