Od pierwszej wzmianki na temat Lords of the Fallen 2 minęło już 5 lat. Teraz wiemy, że na premierę poczekamy przynajmniej kolejne dwa.

Podczas czatu inwestorskiego z prezesem CI Games Markiem Tymińskim w serwisie StockWatch padło pytanie, o premierę kontynuacji Lords of the Fallen. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń:

Zdecydowanie za wcześnie jest na ustalenie daty kontynuacji gry Lords of the Fallen. Nie będzie jej na pewno w 2020 roku, ale od przyszłego roku planujemy stopniowo coraz większe wydatki kwartalne na ten projekt.” – odpisał Marek Tymiński.

Oznacza to, że gra na pewno wyjdzie na nową generację konsol i niekoniecznie będzie to rok 2021. Wystarczy wspomnieć to, co się działo wokół Lords of the Fallen 2 na przestrzeni ostatnich 5 lat, by mieć jasność, że tu nic nie jest pewne.

Jak widać, jakakolwiek informacja o Lords of the Fallen 2 nie jest pewna. Od pierwszej zapowiedzi do dziś minęło 5 lat, a my nie widzieliśmy nawet jednego szkicu koncepcyjnego. Jestem ciekaw, czy cokolwiek w tej materii się zmieni, choćby do końca 2020 roku.

Comments

comments