Defiant Studios – ta mało znana ekipa zajmie się stworzeniem Lords of the Fallen 2. Po prawie czterech latach (!!!) prace nad grą wreszcie powinny ruszyć.

CI Games nie wybrało jednak do współpracy kompletnych amatorów. Defiant Studios to ekipa założona w 2016 roku przez ludzi, którzy wcześniej pracowali w nowojorskim oddziale Avalanche Studios. Na koncie mają między innymi prace przy Just Cause 3. David Grijns, dyrektor zarządzający w Defiant Studios, liczy na swobodę przy tworzeniu gry.

Prowadziliśmy rozmowy z CI Games przez kilka miesięcy i przeszliśmy przez szczegółowy proces zapoznawania się z wzajemnymi oczekiwaniami i motywacjami odnośnie Lords of the Fallen 2. Jesteśmy zadowoleni, że możemy zaangażować nasze studio do produkcji świetnej gry ze znanej serii. Nasz zespół był bardzo podekscytowany możliwością wyprodukowania kolejnej edycji Lords of the Fallen, od kiedy zaczęliśmy pracę nad naszą ofertą dla CI Games. Cieszymy się zwłaszcza ze swobody kreatywnej, którą chce nam zaoferować warszawskie studio.

Przy okazji ujawnienia nowego partnera CI Games pochwaliło się, że Lords of the Fallen sprzedało się w nakładzie 2 mln kopii. Nie chce mi się jednak wierzyć, że nie są w tej liczbie uwzględnieni gracze, którzy grę mieli na przykład z Games with Gold. Niestety spółka nie poinformowała ile orientacyjnie czasu będzie potrzebować na przygotowanie Lords of the Fallen 2.

Comments

comments