Jak udało mi się dowiedzieć, świetnie zapowiadająca się przygodówka My Memory of Us studia Juggler Games wyjdzie w dwóch wersjach pudełkowych.

Wydawcą tej produkcji jest IMGN.pro, lecz na gamescomie na pokaz zapraszała Cenega. Nie trzeba być orłem intelektu by połączyć dystrybucyjnego giganta z planowanym wydaniem pudełkowym. Będąc w Kolonii dostałem osobiste potwierdzenie, że Cenega planuje taki ruch. Nie otrzymałem jednak informacji na jakie platformy, choć w ciemno można zakładać, że na pewno PC. W końcu IMGN.pro i Cenega współpracowali przy wydaniu Symmetry, które trafiło w wersjach pudełkowych na PC i PlayStation 4. I to już była konkretna wskazówka. Jak udało mi się ustalić, My Memory of Us w wersji fizycznej trafi właśnie na wspomniane przed chwilą platformy. Teraz trzeba tylko czekać na oficjalne ogłoszenie Cenegi.

AKTUALIZACJA

We wtorek 11 września Cenega oficjalnie potwierdziła to, o czym pisałem. Wydanie pudełkowe na PC i PS4 będzie zawierało polskie napisy i wyjdzie 9 października.

Przypomnę tylko, że My Memory of Us to nietuzinkowa opowieść o przyjaźni dwójki dzieciaków, która została wystawiona na największą próbę. Getto, żołnierze-roboty, czarno-biała grafika z czerwonymi elementami – skojarzenie II wojny światowej słusznie przychodzi automatycznie. Miałem okazję wielokrotnie ogrywać demo i jest to jedna z bardziej oczekiwanych przeze mnie produkcji. Na szczęście długo czekać nie trzeba. Na PC, PS4 i Xboksa One trafi 9 października, a premiera na Switcha planowana jest na grudzień. Niesamowitą sprawą jest też fakt, że w rolę narratora wcielił się brytyjski aktor Sir Patrick Stewart, znany każdemu z ról Jean-Luca Picarda w uniwersum Star Trek czy profesora Charlesa Xaviera w X-Menach.

Comments

comments