Blisko cztery lata temu w Kholacie mogliśmy usłyszeć znanego aktora Seana Beana. Tym razem kolejna gwiazda Hollywood pojawi się w grze My Memory of Us studia Juggler Games.

I to nie byle jaka, bo sam Sir Patrick Stewart, znany każdemu z ról Jean-Luca Picarda w uniwersum Star Trek czy profesora Charlesa Xaviera w X-Menach. Zresztą za swoje zasługi dla dramatu otrzymał w roku 2009 Order Imperium Brytyjskiego. W My Memory of Us wystąpi w roli narratora, co zresztą możecie usłyszeć w najnowszym trailerze.

„Gdy poznaliśmy naszych londyńskich przyjaciół z OMUK Studio podczas zeszłorocznego Game Industry Conference, w jednej z rozmów rzuciliśmy pomysłem by spróbować zorganizować spotkanie z Patrickiem Stewartem. Wtedy brzmiało to tak surrealistycznie, że wciąż nie potrafimy usiedzieć spokojnie, gdy o tym pomyślimy. Wszystko jednak znalazło swój szczęśliwy koniec i mogliśmy pracować z Sir Patrickiem. Wierzymy, że dzięki jego głębokiemu głosowi nasza historia niesie ze sobą jeszcze więcej emocji.” – mówi specjalnie dla Graczpospolitej Mikołaj Pawłowski ze studia Juggler Games.

Wraz z tą informacją IMGN.pro – wydawca gry – poinformował, że zagramy w nią na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 9 października.

„Podjęcie decyzji o wydaniu tytułu na konsole było niezwykle proste. Mamy historię do opowiedzenia i nigdy nie chcieliśmy ograniczać graczy w dostępie do opowieści o przyjaźni, na której opiera się fabuła My Memory of Us. Mamy misję, aby poprzez naszą grę dzielić się ważnym przekazem, szczególnie przez pokazanie tej historii z perspektywy dziecka.” – mówi Mikołaj Pawłowski.

Co więcej, My Memory of Us trafi także na Switcha w bliżej nieokreślonym terminie. Portowaniem na PS4, XO i konsolę Nintendo zajmuje się warszawskie Crunching Koalas.

„My Memory of Us to nietuzinkowa opowieść o przyjaźni dwójki dzieciaków, która została wystawiona na największą próbę. Po czasach zwykłej, młodzieńczej sielanki, nastała wojna, ludzie zostali podzieleni, część uwięziona w swoistym getcie, a ulice miasta zostały przejęte przez żołnierzy-roboty.”

Comments

comments