To, że zbliża się pecetowa premiera 303 Squadron: Battle of Britain, już wiedzieliśmy. Teraz poznaliśmy dokładną datę, a Cenega ma niespodziankę dla kolekcjonerów.

Dywizjon 303: Bitwa o Anglię traktuje oczywiście o pilotach legendarnego polskiego oddziału. Jak pamiętamy z lekcji historii, w ogromnym stopniu walcząc w siłach lotniczych RAF-u przyczynił się do zwycięstwa w Bitwie o Anglię. Produkcja studia Atomic Jelly pozwala przygotowywać maszyny do lotu w trybie mechanika, wykonywać misje dodatkowe w bazie lotniczej RAF-u oraz stoczyć pamiętne walki w przestworzach.

Dziś dowiedzieliśmy się, że gra będzie miała premierę 31 sierpnia. Chodzi konkretnie o wersję pudełkową w polskiej wersji językowej. Cenega, jako parter Movie Games i PlayWay’a, przygotowała dwie wersje – Podstawową i Specjalną. Obie w cenie 69,99 zł, czyli takiej samej jak na Steamie. Wersja Podstawowa prócz kolekcjonerskiego pudełka i gry, zawiera kartonowy model samolotu Hawker Hurricane do sklejenia. W Edycji Specjalnej, która będzie dostępna tylko w Empikach, znajdziemy także haftowaną naszywkę z odznaką Dywizjonu 303 o średnicy 8 cm. Kolekcjonerzy wersji pudełkowych nie powinni narzekać.

Empik

Przypomnę tylko, że 303 Squadron: Battle of Britain trafi także na PlayStation 4, Switcha i Xboksa One. Portem zajmuje się studio SimFabric, a premiera ma nastąpić w trzecim kwartale tego roku.

Comments

comments