Amerykański sklep Special Reserve Games nie odpuścił tematu wydania pudełkowego Ruinera na PlayStation 4. Po wielu perypetiach okazało się, że jednak otrzymamy fizyczną kopię.

W listopadzie odkryłem, że cyberpunkowa strzelanina studia Reikon Games doczeka się fizycznego kolekcjonerskiego wydania na PS4 w zestawie z figurką. Kilka dni później pisałem, że jednak będzie to maska głównego bohatera. Finalnie Special Reserve Games przez problemy z organizacją ESRB zrezygnowała z pudełkowego wydania, za to otrzymaliśmy możliwość kupienia figurki z artbookiem. Ale niedosyt pozostał.

I nagle z zaskoczenia Special Reserve Games poinformowało:

„Naszą następną grą na PS4 będzie Ruiner. Chcieliśmy stworzyć niesamowity pakiet dla ciebie i dla twórców!”

Niestety na razie nie znamy żadnych szczegółów. Nie ma daty premiery, ceny czy zawartości tajemniczego pakietu. Zdjęcie u góry przedstawia planowaną wcześniej kolekcjonerkę. Po raz kolejny postanowiłem „zhakować” stronę sklepu i trafiłem na taką oto ciekawostkę – sam artbook (fotka poniżej). Bez ceny i szczegółów. Możliwe, że będzie tajemniczym pakietem będzie właśnie Ruiner na PlayStation 4 z kolorową książeczką z artami. Nie liczyłbym na figurkę, bo wyszło ich tylko 250 sztuk. Mi udało się taką upolować, ale fizyczne wydanie jednej z najlepszych gier ubiegłego roku też muszę posiadać w kolekcji.

Comments

comments