Studio wyciąga wnioski po premierze Serial Cleaner i nieco modyfikuje swoją strategię. Efektem będzie więcej gier niż mogliśmy się spodziewać.

Serial Cleaner nie był wielkim sukcesem sprzedażowym (mimo wysokiego poziomu artystycznego samej gry). Nie kryje już tego iFun4All, które między innymi z tego względu nieco modyfikuje swoje działania biznesowe. Efektem są prace nad aż trzema grami. Pierwszą jest znane od dawna Blind’n’Bluff (tytuł roboczy). Projekt jest na najbardziej zaawansowanym stadium produkcji ze wszystkich tytułów krakowskiej ekipy i pojawi się w sprzedaży w 2018 roku. W następnym kwartale poznamy pierwsze szczegóły tego projektu. Kolejna gra to coś zupełnie nowego – pierwsze prezentacje na którejś z przyszłorocznym imprez branżowych.

O trzeciej produkcji wiemy równie niewiele. Studio ogłosiło jedynie, że jest to projekt związany z dofinansowaniem jakie otrzymało z NCBiR („Opracowanie systemu automatycznego modelowania rozgrywki w oparciu o real world data dzięki opracowaniu i zastosowaniu inteligentnego agenta testującego oraz automatyzacji procesu balansowania rozgrywki”).

iFun4All zamierza wydawać swoje gry na PC i konsole. W planach jest oczywiście wsparcie dla Switcha. Niedawno wydany na tej platformie Serial Cleaner sprzedaje się na zadowalającym poziomie – tyle przynajmniej wynika z informacji przekazywanych przez studio.

Comments

comments