Polski wydawca IMGN.pro ogłosił, że ciekawie zapowiadający się horror Inner Chains pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Po udanej zbiórce na Kickstarterze, studio Telepaths’ Tree ostro wzięło się do pracy. Opóźnili premierę, by dopracować grę, ale wszystko to jest już nieaktualne. Inner Chains zyskało światowego wydawcę, wspomniane IMGN.pro, oraz nową datę premiery – pierwszy kwartał przyszłego roku. Co więcej, gra prócz peceta trafi także na konsole Sony i Microsoftu.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z IMGN.PRO. Jest to wielka szansa dla naszego studia, aby dać graczom rozbudowaną i wykończoną grę. Teraz jesteśmy w stanie pokazać nasz prawdziwy potencjał. Jestem również zadowolony, że wreszcie możemy ogłosić wersję na PS4 i Xboksa One. Jestem pewien, że to jest coś, na co czekało wielu graczy konsolowych.” – powiedział Tomasz Strzalkowski z Telepaths' Tree.

No a jak! Mój osiemdziesięcioletni laptop udźwignie tylko notatnik, więc wersje konsolowe są jak najbardziej mile widziane. Przy okazji dostaliśmy też trochę nowych obrazków i muszę przyznać, że moje oczekiwania znacznie wzrosły.

Comments

comments